ELBLAG-UNDERGROUND / DTC

forum elbląskiego undergroundu


#16 2009-04-25 18:27:01

Svenovsky

Member

Zarejestrowany: 2006-05-17
Posty: 146
Punktów :   

Re: 10.07 BIOHAZARD @ Węgorzewo

Spoko, głowa spuchła mi dopiero po zdaniu, do którego nawiązałem. Bo jest zwyczajnie wyssane z palca i bez sensu.
I cały czas słyszę ten zarzut o Tesie. Czyli wg Ciebie last jest taki zobowiązujący, że jak już tam się założy temat czy też "zapisze" do wydarzenia, to choćby rodzina umierała, trzeba być? Ja tak poważnie tego serwisu jednak nie traktuję.
I dlaczego nie spojrzysz na to tak, że pomimo, iż sam nie przyszedłem, ale założyłem ten temat, ktoś dzięki temu dowiedział się o tym koncercie i przyszedł? Takie to istotne, że akurat MNIE nie było? Jesteś koncertową żandarmerią, która rozlicza ludzi z tego, kto był a kto nie? Proszę Cię...

Może aby urwać tę "polemikę" i wrócić do głównego wątku powiem, że mam już wstępnie ustalony transport i chętnych na Węgorzewo(oczywiście na dzień 10.07). Możliwe, że będzie jedno wolne miejsce, więc jeżeli wyjazd wypali, a ktoś by chciał się zabrać, niech da znać.
Pozdrawiam.

Offline

 

#17 2009-04-25 18:31:58

muzYk

Member

Zarejestrowany: 2006-05-18
Posty: 312
Punktów :   
WWW

Re: 10.07 BIOHAZARD @ Węgorzewo

swen załatwi transport, założy posta, pozbiera ludzi, da kase na benzyne, spakuje się i zostanie przy kompie;p wiecej autoironi majster;)


Rock Hard, Ride Free

Offline

 

#18 2009-04-25 18:49:31

gregor

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 679
Punktów :   

Re: 10.07 BIOHAZARD @ Węgorzewo

Svenovsky napisał:

I cały czas słyszę ten zarzut o Tesie. .

jeśli mi zarzucasz farmazony, to co to jest? nigdy nie miałem pretensji do kogoś że nie przyszedł na koncert. ale fakt mówienia jednego, a robienia drugiego zabiera energie do działania.

Offline

 
Polecamy stony:
Psycholog Elblag

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl