ELBLAG-UNDERGROUND / DTC

forum elbląskiego undergroundu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2006-09-27 07:38:37

alternator siadł

Member

Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 120
Punktów :   

Re: Propozycje koncertowe

koniecznie jakiś ss! jak do tej pory żadne disco pokoncertowe nie udało się. dla zmiany emocji po metal/punk/emo/hc/etc może:

JAHpan Soundselektors
Pandadread Sound

Offline

 

#17 2006-09-27 11:43:44

karolek

Member

Zarejestrowany: 2006-05-17
Posty: 51
Punktów :   

Re: Propozycje koncertowe

masala sound system!!!!!!!!!!!

Offline

 

#18 2006-09-27 15:44:59

Yoś

Member

Zarejestrowany: 2006-05-26
Posty: 84
Punktów :   

Re: Propozycje koncertowe

ja tam bym sie za jakiś ragga dancehall nie obrazila, ale to raczej nie w tym kierunku imprezy co trzeba

Offline

 

#19 2006-09-29 17:33:22

karolek

Member

Zarejestrowany: 2006-05-17
Posty: 51
Punktów :   

Re: Propozycje koncertowe

wlasciwe w elo moznaby robic jakies imprezy "taneczne" po koncertach. jakies ss czy cos w tym stylu albo po prostu zwykle disco w innych miastach sie to sprawdza i wszyscy a przynajmniej czesc ludzi sie zajebiscie bawi, mimo ze gatunkowo muzyka jest zupelnie inna od koncertowej. troche rozluznienia, zmiany klimatu, smiechu  chyba by sie wszystkim przydalo a co do zespolow ktore moglyby zagrac w elo to fajnie by bylo sciagnac bore i zimbabwe z litwy. dwie kapele,jeden bus czyli koszta sie rozkladaja a i chlopaki fajne i dziewczyny tez   jeszcze lepiej zrobic cos wiekszego, powiedzmy 6 kapel (grzech pomysl na sklad juz zna:) ) tylko ze to chyba bardziej marzenie niz pomysl do zrealizowania niestety...

Offline

 

#20 2006-09-29 17:44:21

najeczka

New member

Zarejestrowany: 2006-06-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: Propozycje koncertowe

Ja jestem i za Alienacją + Trocki  i za Apatią hmm.. i Słowa We Krwi też mogą być

Z chęcią poszłabym jeszcze raz na koncert Aporii i No Se...

Offline

 

#21 2006-09-29 19:46:36

Morda z bagien

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 161
Punktów :   
WWW

Re: Propozycje koncertowe

kiedyś był taki zespół co zwał się TECHNOSZKIELETOR ZAGŁADY
nie wiem czy jeszcze istnieją..............................................................
jądra i cyce dałbym sobie uciąc za ich koncert???????????????????

Offline

 

#22 2006-09-29 20:33:26

Yoś

Member

Zarejestrowany: 2006-05-26
Posty: 84
Punktów :   

Re: Propozycje koncertowe

jestem na nie 6 zespolom, w wakacje mielismy przyklad tego jak wygladaja w elblagu festiwale.
disko po koncercie owszem, ale nie w jaszczurze

Offline

 

#23 2006-09-29 21:54:57

gregor

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 679
Punktów :   

Re: Propozycje koncertowe

bardziej niz mozliwe jest ze Trocki + Alienacja zagraja 20 pazdziernika (piatek) w VOLCIE. jak volt to koncert skonczy sie o 22, zacznie pewnie kolo 20. to info nie jest jeszcze potwierdzone, dlatego nie ma oddzielnego topiku.

Offline

 

#24 2006-09-29 23:58:37

Yoś

Member

Zarejestrowany: 2006-05-26
Posty: 84
Punktów :   

Re: Propozycje koncertowe

strach, że nie ma w elblągu normalnego klubu do koncertów tylko trzeba sie gnieździć po pubach.
ciekawe czy po tym koncercie ludzie gdakający, że ciągle tylko costam-core u nas gra bedą zadowoleni
pewnie mnie nie będzie, ale alienacje obadam na napalm over warsaw fest, wiec jakos przezyje nieobecnosc :<

Offline

 

#25 2006-09-30 11:49:18

alternator siadł

Member

Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 120
Punktów :   

Re: Propozycje koncertowe

trzeba podjąć temat ceny. czy np 10,- za koncert raz na jakiś czas nie jest wygórowaną ceną i czy za tą dychę przy średniej frekfencji jaka pojawia się na imprezach da się zaprosić konkretny skład do zagrania?

Offline

 

#26 2006-09-30 12:15:53

karolek

Member

Zarejestrowany: 2006-05-17
Posty: 51
Punktów :   

Re: Propozycje koncertowe

co rozumiesz pod pojeciem "konkretny sklad"?? dwa zajebiste zespoly?? czy 6zajebistych?? bo jezeli mowimy o czyms wiekszym to w gre raczej wchodza jacys sponsorzy czy dofinansowanie chuj wie skad... for the kids... jakos poszlo bo zespoly graly dzien wczesniej w gdansku(co juz zaweza grono zainteresowanych koncertem:/ ) czyli koszta sie rozeszly ale za to gdanszczanie i okolice juz sie nie stawili, no moze nieliczni.  10 za koncert to nie jest wygorowana suma wedlug mnie, tym bardziej ze najczesciej graja zespoly z zagranicy. widac bylo jednak na "for thekids..." ze dla wieeelu ludzi toza duzo... dziwi mnie to bardzo bo jak na zespoly ktore tam graly byla to minimalna cena za bilet (wytarczy zreszta porownac ceny biletow na koncerty w innych miastach zeby sie przekonac ze u nas pod tym wzgledem jest zajebiscie-to dla tych narzekajacych na ceny biletow ).

Offline

 

#27 2006-09-30 12:44:02

gregor

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 679
Punktów :   

Re: Propozycje koncertowe

alternator siadł napisał:

trzeba podjąć temat ceny. czy np 10,- za koncert raz na jakiś czas nie jest wygórowaną ceną i czy za tą dychę przy średniej frekfencji jaka pojawia się na imprezach da się zaprosić konkretny skład do zagrania?

z frekwencja nie jest zle, ale prawdopodobnie bilet za 10zl rownalby sie polowie frekwencji. miedzy innymi dlatego nie zagralo Farben Lehre, po prostu nie bylo pewnosci ze to sie zwroci, a dokladanie od siebie kasy dla zespolu ktorego sie nie jest wielkim fanem, jest po prostu slabe.

ja bym odwazyl sie na impreze za 10 zl pod warunkiem, ze mialbym pewnosc ze pojawi sie pare osob z zewnatrz, i ze beda studenci ktorzy na co dzien siedza w innych miastach (czyli dobry termin + dobre zespoly hhehee).

Offline

 

#28 2006-09-30 15:33:32

alternator siadł

Member

Zarejestrowany: 2006-07-05
Posty: 120
Punktów :   

Re: Propozycje koncertowe

siedem chujowych i jeden zajebisty...co to wogóle za klasyfikacja. każdy lubi co innego. raz na miesiąć mogę wydać 15,- aby była dobra zabawa. urozmaicenie jest raczej tu sednem konkretnego składu, które sprowadzi ludność i każdy zatańczy jak mu się podoba.

Offline

 

#29 2006-10-01 20:32:13

Morda z bagien

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 161
Punktów :   
WWW

Re: Propozycje koncertowe

PEACEMAKER chciałby zagrać w el, w listopadzie w traskę wyruszają i będą grać w gdyni. Dokładne daty jeszcze nieznane - ale wiadomo, że:
- gregor zostaje w domu
- ja plakat móc

A Alienacja - zgodność: gitary jak tartaczny buldożer, na wokalu obślizgły kolczasty wąż, na perkusji też niegłupi człek
A Trocki - nudnością wieje z nowej płyty: niby perkusja napierdala i wokal mądrzy ale w gitarach tylko same osmolone sznurki, jednonudny jak metlowy asfalt bleeeeeeeee

Offline

 

#30 2006-10-01 20:56:27

gregor

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 679
Punktów :   

Re: Propozycje koncertowe

mi wieje nudnoscia z wikszosci plyt, wiekszosci zespolow. wiadomo ze... kiedys umrzemy, to jedyne wiadomo. nara synu evila

Offline

 
Polecamy stony:
Psycholog Elblag

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprzewóz osób Niemcy www.gabinety-stomatologiczne.info.pl pluginycs soulfu kamery nad morzem