ELBLAG-UNDERGROUND / DTC

forum elbląskiego undergroundu


  • Index
  •  » KONCERTY
  •  » CALM THE FIRE, PANACEA, WORDS MEAN NOTHING - 5 LIPCA 2007 (CZWARTEK)

#46 2007-07-12 16:05:33

gregor

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 679
Punktów :   

Re: CALM THE FIRE, PANACEA, WORDS MEAN NOTHING - 5 LIPCA 2007 (CZWARTEK)

Trepanator napisał:

napisalem tylko ze wkurwiają mnie zgejone metalkory, czy takie emo/grindy (gdzie połączenie tych dwóch gatunków woła o pomstę do piekła, jak jakis christian/black metal).

coś chyba masz zbyt nowoczesne podejście do emo (grzywki, drogie ciuchy, specyficzne zachowanie itp.). kiedyś było parę kapel emo crust i jakoś nikt nie narzekał. co więcej były to raczej ciekawsze kapele tego nurtu . rozkminiam w głowie kto pasowałby do określenia "zgejone metalkory" i nie przychodzi mi do głowy nic co grało w tym roku hehe.

Offline

 

#47 2007-07-12 16:48:01

Trepanator

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 82
Punktów :   

Re: CALM THE FIRE, PANACEA, WORDS MEAN NOTHING - 5 LIPCA 2007 (CZWARTEK)

nie chodzi mi tu o emo grzywki, pasiaste ciuszki, czy gówno na czole ;p  moze ujmę to tak, więklszosc kapel jakie grały tutaj(nie wliczam tych grindowych czy blackowej stigmaty) nie podobały mi sie, jak dla mnie większosc zespołów jechala za jednym corowym trendem, czyli te rozpoznawalne darcie ryja, i rify na jedno kopyto. nie pytaj mnie o nazwy bo naprawde nie pamiętam, wiem ze z całego tego natłoku zapamiętałem Emanon (mimo ze wygląali jak emole ;p) starali sie coś pokazac i grali ciekawie o ( no i aporia jest całkiem fajna ;p). moze i mam zbyt stereotypowe podejscie do tematu, ale taki juz jestem zimny drań.  Odstraszają mnie określenia gatunków typu emo/core/metalcore/chujcore. Ale chyba nie chodzi tu o dyskusje na temat mojego gustu, bo nikogo to nie obchodzi


Tak czy siak na koncerty przychodzic bede, musi sie znaleźć ktos od marudzenia. tak, to do zobaczenia na kolejnym gigu hhehea


gówno

Offline

 

#48 2007-07-16 23:54:54

pablosza

Member

1307048
Zarejestrowany: 2006-05-17
Posty: 162
Punktów :   

Re: CALM THE FIRE, PANACEA, WORDS MEAN NOTHING - 5 LIPCA 2007 (CZWARTEK)

trepanator jak rozpuscisz true long hery to tez sie zrobi gowno na czole

Offline

 

#49 2007-07-22 18:24:26

Svenovsky

Member

Zarejestrowany: 2006-05-17
Posty: 146
Punktów :   

Re: CALM THE FIRE, PANACEA, WORDS MEAN NOTHING - 5 LIPCA 2007 (CZWARTEK)

Jezus + Maryja !
Grzegorzu, niech TESA w Eg dojdzie do skutku. Błagam ! Toż to super kapela jest ! *-*

P.S. Przyjdę na pewno hehe. Na CTF nie przypełzłem tylko dlatego, że następnego dnia miałem egzamin ze Staropola, który nota bene zdałem fuksem na 3.

Ostatnio edytowany przez Svenovsky (2007-07-22 18:25:20)

Offline

 

#50 2007-07-23 20:40:17

gregor

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 679
Punktów :   

Re: CALM THE FIRE, PANACEA, WORDS MEAN NOTHING - 5 LIPCA 2007 (CZWARTEK)

Svenovsky napisał:

Jezus + Maryja !
Grzegorzu, niech TESA w Eg dojdzie do skutku. Błagam ! Toż to super kapela jest ! *-*

P.S. Przyjdę na pewno hehe. Na CTF nie przypełzłem tylko dlatego, że następnego dnia miałem egzamin ze Staropola, który nota bene zdałem fuksem na 3.

hehe. i najlepiej zeby w sobote było ? TESA jesli bedzie, to 16 wrzesnia (niedziela).

ps. wybiera sie ktos do piaseczna? to już w tą sobotę.

Offline

 

#51 2007-07-24 15:08:08

Svenovsky

Member

Zarejestrowany: 2006-05-17
Posty: 146
Punktów :   

Re: CALM THE FIRE, PANACEA, WORDS MEAN NOTHING - 5 LIPCA 2007 (CZWARTEK)

We wrześniu mi to zbytnio nie robi, jaki to dzień tygodnia. I tak mam wolne.

Offline

 

#52 2007-07-27 19:48:37

gregor

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 679
Punktów :   

Re: CALM THE FIRE, PANACEA, WORDS MEAN NOTHING - 5 LIPCA 2007 (CZWARTEK)

jeśli sprawy sie nie pokomplikują to TESA zagra 16 wrzesnia (niedziela). tak przynajmniej sami sie deklarują. cena biletu wyniesie prawdopodobnie 8 zeta, chyba że zaprosimy coś lepszejszego żeby z nimi zagrało, ale z praktyki wiem, że 10 zł to bariera psychologiczna dla wielu osób niemożliwa do przekroczenia hihi.

www.myspace.com/tesaband
www.myspace.com/dtc_elblag
www.elblag-underground.prv.pl (pewnie zmienimy tą stronę niedługo, zdaje się że potrzebuje reanimacji)

Offline

 
  • Index
  •  » KONCERTY
  •  » CALM THE FIRE, PANACEA, WORDS MEAN NOTHING - 5 LIPCA 2007 (CZWARTEK)
Polecamy stony:
Psycholog Elblag

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl