ELBLAG-UNDERGROUND / DTC

forum elbląskiego undergroundu


#16 2006-09-03 23:14:37

pablosza

Member

1307048
Zarejestrowany: 2006-05-17
Posty: 162
Punktów :   

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

AWS Mariana Krzaklewskiego

Offline

 

#17 2006-09-04 10:49:35

Bathory

Member

Zarejestrowany: 2006-06-11
Posty: 103
Punktów :   

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

pablosza napisał:

dead cold sun ?! ;p

Niestety nie bo my nie mamy sali prób, nie gramy na codzień (bo i nie potrafimy grać) i ie pasujemy do naszej sceny
Miałem na myśli Konsequence

Offline

 

#18 2006-09-05 11:21:24

muzYk

Member

Zarejestrowany: 2006-05-18
Posty: 312
Punktów :   
WWW

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

Pasujecie miszczu:) Nawet sobie sprawy nie zdajesz:) Montuj kapele bo nie ma z kim gigow grać i flagi trzymać;p A o  rożnice przekazowe sie nie boj, my też wychowaliśmy sie na anti-christian music (przynajmniej niektorzy) Pozdrawiam!
p.s (własciwie to chyba tylko Ja sie na tym wychowałem;p)
W koncu jestem z Tm-u

Ostatnio edytowany przez muzYk (2006-09-05 11:22:27)


Rock Hard, Ride Free

Offline

 

#19 2006-09-05 13:34:19

Bathory

Member

Zarejestrowany: 2006-06-11
Posty: 103
Punktów :   

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

Hehe ale nasz obecny przekaz jest wolny od religii, polityki i tum podobnuch ideologii, ant-christian to ja mam w głowie i nie musze o tym krzyczeć Chodziło mi raczej o to że muzycznie nie pasujemy. Kurwa kapele to bym chętnie zmontował ale nie ma z kim A i gig z AWS to bym sobie chętnie pierdolnął Pozdro

ps. hehe TM rulezzz!!!!

Ostatnio edytowany przez Bathory (2006-09-05 13:35:24)

Offline

 

#20 2006-09-08 20:25:10

regret

Member

Zarejestrowany: 2006-06-04
Posty: 15
Punktów :   

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

Bathory zawsze jest z kim zmatowac squad co to malo napierdalaczy jest w elblagu? z tego co wiem,duzo z nich teraz jest w stanie "wolnym" hehe

Offline

 

#21 2006-09-08 20:48:45

muzYk

Member

Zarejestrowany: 2006-05-18
Posty: 312
Punktów :   
WWW

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

Montujcie kapele i grajcie koncerty!!! Bo kto nas przed szwedami obroni nastepnym razem?


Rock Hard, Ride Free

Offline

 

#22 2006-09-08 23:32:29

Bathory

Member

Zarejestrowany: 2006-06-11
Posty: 103
Punktów :   

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

Kurwa kurwa przecież bym chciał ale nie mogę!!!! Nie mam kasy a i tych napierdalaczy w odpowiednim klimacie to ciężko znaleźć.

Offline

 

#23 2006-09-10 00:01:47

regret

Member

Zarejestrowany: 2006-06-04
Posty: 15
Punktów :   

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

zawsze sie zjandzie napierdalacz ,ZAWSZE ale same chceci sie starcza ,trzeba poszukac....

Offline

 

#24 2006-09-10 12:10:58

Bathory

Member

Zarejestrowany: 2006-06-11
Posty: 103
Punktów :   

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

Pewnie i masz racje ale z powodu moich wątpliwych umiejętności technicznych jako potencjalnego gitarowca jestem wstanie współpracować tylko z ludźmi, których dobrze znam i z którymi sie rozumiem na płaszczyźnie muzycznej. Znam dwie takie osoby, jedna siedzi w trójmieście a druga nigdy nie ma czasu. I to mówie tylko o gitarzystach.

Offline

 

#25 2006-09-10 12:45:15

regret

Member

Zarejestrowany: 2006-06-04
Posty: 15
Punktów :   

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

a no to juz inna sprawa jak chce sie tworzyc cos ze starymi znajomkami

Offline

 

#26 2006-09-19 10:21:48

Yoś

Member

Zarejestrowany: 2006-05-26
Posty: 84
Punktów :   

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

wyłonię się z offtopa o nowym zespole bathorego

co do pytania w temacie to wlasciwie sven napisal co bylo trzeba. bylo w eb kilka zespolow na poziomie, ale sie chlopakom znudzilo a jakos nikt nie chce przejac po nich paleczki. nowych zespolow, ktore koncerowaly w ciagu ostatniego roku za bardzo nie znam, bo mnie tu nie bylo, a aws widzialam ostatnio ponad rok temu, kiedy grali covery hatebreeda, nie wiem wiec na jakim etapie stoja teraz, zauwazylam jednak, że sa jedenym z niewielu zespolow, ktorym nie wystarcza sobie tylko grac, ale chca sie tez piac w gore, cos pokazac, co z tego co widzialam zaowocowalo koncertem poza elblagiem. szkoda tylko, ze poszli w ta manske hardkora za ktora nie przepadam

co do kwestii koncertu hc + hh to jestem zdecydowanie na nie. nie znam za bardzo hip hopowcow ale z tego co zauwazylam to w elblagu niewiele jest takich z mentalnoscia, ktora pozwalaby im zaakceptowac inny rodzaj muzyki. to nie sa dzieciaki na deskach, ktore sluchaja pennywise czy innego kalifornijskiego punkrocka, tylko w duzej wiekszosci buce sluchajace lerka, peji czy innego wwo i nie majacy pojecia o tym, ze na desce sie nie jezdzi do hip hopu, druga sprawa to to, że ja na pomniku widzialam skejterow, ktorzy maja po 13 lat, a nie naszych doroslych hip hopowcow, kto wiec tak naprawde bedzie zainteresowany  tymi filmami?
poza tym pamietam teksty hip hopowych bucow i ich diskolalowych panieniek po koncertach w gavroszu na jakims nocnym elblagu czy gdzies tam, że "byłoby spoko, gdyby nie brudasy" z czego zaraz robila sie wielka kłótnia. na tych koncertach ludzie nie bawili sie razem, jedni przyszli na hh i meczyly ich inne zespoly a drudzy poszalec i umierali z nudow przy hiphopowych smentach. i mimo, że niby hh i hc mogą iść w parze to jednak nie w elblagu moim zdaniem.

a co do wtop na koncertach, to w eb i tak jest calkiem spoko, glownie za sprawa metaluchowych dzieciakow robiacych frekwencje . tydzien temu na koncercie shai hulud organizator mial mega wtope i na dodatek mial sponsorow, a to kurwa mac bylo almighty shai hulud plus 3 inne znane kapele i ludziom sie nie chcialo dupy ruszyc, wiec mysle ze Gregor powinien sie bardzo cieszyc z tego co udaje mu sie zrobic

Offline

 

#27 2006-09-19 15:42:35

expeditionone

Member

5056251
Skąd: Elblag till die :D
Zarejestrowany: 2006-07-06
Posty: 97
Punktów :   
WWW

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

Jezeli dobrze zrozumialem to zasugerowalas ze "dzieciaki" jezdzace na deskach nie sluchaja muzyki innej niz hh.To nie jest prawda i nie chce sie tu kolcic o jakies stereotypy ale lekko mnie to dziwi ze wszyscy widzac czlowieka z deska odrazu maja w glowie obraz hiphopowca palacego trawe na lawce pod blokiem.Ja osobiscie slucham Hc,wielu moich kumpli slucha deathmetalu i jezdza na desce,zdazaja sie tez emo .A co do kwesti wieku to sredna jezdzacych na pomniku wynosi 17-18 lat ;].na pokazie filmow bylo okolo 20 osob,to malo ale to dlatego ze bylo malo rozreklamowane.wedlug mnie to dobry pomysl ale to tylko moje zdanie wiec niewazne.... troche odbiegam od tematu watku ;] sorry


Gówno

Offline

 

#28 2006-09-19 19:09:34

gregor

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 679
Punktów :   

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

tez zbocze z tematu , faktycznie slabo bylo z reklama, ja widzialem tylko jeden plakat w dniu wyswietlania filmow. niestety kasy mialem tylko na powrot do domu.

Offline

 

#29 2006-09-19 21:15:56

Svenovsky

Member

Zarejestrowany: 2006-05-17
Posty: 146
Punktów :   

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

No ja zauważyłem, że młode skejty już tak bardziej "po skate'owemu" zaczęli wyglądać, a nie "po hiphopowemu".
Też pierdolnę znowu offa, tym razem pomarudzę, że chciałbym nawet tak mieć kapelkę jakąś death metal/hc w stylu Misery Index, lub transowo-neurotyczne granie w stylu Cult of Luna, ale skąd ja na to wolny czas i ludzi miałbym znaleźć, to nie wiem.

Offline

 

#30 2006-09-19 21:47:35

pablosza

Member

1307048
Zarejestrowany: 2006-05-17
Posty: 162
Punktów :   

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

Sveno a umiesz spiewac? mozemy Cie wyciagnac z artystycznego bezrobocia, potrzebujemy z kolega Zawinskym czysty klimatyczny wokal do muzy nawet troche transowo-neurotycznej..

Offline

 
Polecamy stony:
Psycholog Elblag

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl