ELBLAG-UNDERGROUND / DTC

forum elbląskiego undergroundu


#1 2006-08-31 12:21:33

muzYk

Member

Zarejestrowany: 2006-05-18
Posty: 312
Punktów :   
WWW

Poziom Elblaskiej sceny - opinie

Chcialbym sie dowiedziec co sadzicie o naszej scenie (kapelach, koncertach itp.) oraz tego w jakim kierunku wedlug was to wszystko zmierza.


Rock Hard, Ride Free

Offline

 

#2 2006-08-31 14:56:51

gregor

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 679
Punktów :   

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

w kierunku utopii , a tak powaznie to chyba fajnie byloby zrobic znow koncert z hiphopami plus hard core. moze jakies filmy o snowbordzie lub deskorolkach, bmxach. ja nie jezdze ale mam szacun dla deski. jak bedzie chwila czasu to sie pomysli o tym.

Offline

 

#3 2006-09-01 00:42:25

muzYk

Member

Zarejestrowany: 2006-05-18
Posty: 312
Punktów :   
WWW

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

Szczerze? Jestem z tobą:) Hip Hop i Hc siedza w sumie niekedy przekazem w tej samej lidze, wiec myśle że to by siedziało:)


Rock Hard, Ride Free

Offline

 

#4 2006-09-01 11:20:22

expeditionone

Member

5056251
Skąd: Elblag till die :D
Zarejestrowany: 2006-07-06
Posty: 97
Punktów :   
WWW

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

jak dla mnie bardzo fajny pomysl.wielu moich kumpli jara sie hip - hopem a jak ide na jakis koncert hc to mowia zebym nie szedl bo robi sie ze mnie "metal" (tak to jest jak sie ktos nie zna ).zobaczyli by o co w tym wszystkim chodzi a przy okazji posluchali by sobie troche hip-hopu .a co do deskorolki to sam jezdze wiec jak dla mnie zajebiscie by bylo zrobic jakis pokaz filmow .juz jeden organizowalismy z kumplami w Woku i sie udal....a tu z koncertem .wypas


Gówno

Offline

 

#5 2006-09-01 14:35:35

pablosza

Member

1307048
Zarejestrowany: 2006-05-17
Posty: 162
Punktów :   

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

po gawroszach bylo marudzenie raczej niz uciecha z mixu gatunkowego, so think twice

Offline

 

#6 2006-09-01 14:57:56

gregor

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 679
Punktów :   

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

ja marudzilem na Exlisera hehe, faktycznie w gavrochu byl niezly mix stylistyczny. ale ja mysle ze Ty Pabloszu jestes za ??

a co do poziomu sceny - bo w sumie o tym temat. to malo troche kapel, malo troche sprzetu, ale mamy forum przynajmniej hehe.

Offline

 

#7 2006-09-01 15:28:33

muzYk

Member

Zarejestrowany: 2006-05-18
Posty: 312
Punktów :   
WWW

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

No koncercik No Heaven Awaits Us był naprawde zajebisty:))) Ale Gregor, jakoś dajemy rade:) Moze niedługo sie jakiśsponsor pojawi? Kto wie;p


Rock Hard, Ride Free

Offline

 

#8 2006-09-01 15:55:30

gregor

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 679
Punktów :   

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

hihi sponsoring smierdzi, najfajniej byloby jakby koncerty zwracaly sie po prostu z biletow. lista wtopionych koncertow nie jest wprawdzie duza, ale szkoda ze wogole jest taka lista hehe. z drugiej strony chyba lepiej zrobic koncert na jakims poziomie i dolozyc te pare PLN (ktore i tak by sie wydalo, np na PKP gdyby chialo sie jechac do innego miasta), niz narzekac na poziom muzy. szkoda tylko, ze mimo marudzenia ze wszystko jest CORE, jak jest jakis bardziej punkowy koncert to przychodzi mniej ludzi.  wlasnie najmniej ludzi bylo na Die Last (moze to wina tego, ze dwa dni pozniej byly walentynki), i na Bialej Goraczce. a oba zespoly to polska czołówka.

Offline

 

#9 2006-09-01 19:08:29

pablosza

Member

1307048
Zarejestrowany: 2006-05-17
Posty: 162
Punktów :   

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

jestem za a nawet przeciw, przeciez dobrze wiesz .. na die last nie bylem, zaluje, bede sie biczowal parowkami w kazda rocznice tego koncertu

Offline

 

#10 2006-09-01 20:24:03

gregor

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 679
Punktów :   

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

pablosza napisał:

...bede sie biczowal parowkami...

nagraj mi to prosze.

a Die Last dobrze byloby zaprosic jeszcze raz, tylko ze z nimi to nie taka latwa sprawa. wlasciwie oni sami nie wiedza czy jeszcze istnieja hehe.

Offline

 

#11 2006-09-02 13:45:39

Svenovsky

Member

Zarejestrowany: 2006-05-17
Posty: 146
Punktów :   

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

Oo słów kilka na temat Poziomu Elbląskiej sceny :
Wg mnie ma się gorzej niż kiedykolwiek. Kiedyś było u nas całkiem sporo kapel na poziomie, które miały na koncie płyty itd.
Co zostało ? Tylko Trauma, która i tak w Elblągu nie zagra.
Z młodych kapel jedynie As We Speak daje radę (i nie mówię tak dlatego, że gra tam mój przyjaciel a całą resztę chłopaków znam i lubię), z nich się wykraja porządna koncertowa maszyna do kruszenia nastoletnich czaszek.
Natomiast cała reszta jest totalnie o kant dupy rozbić.
Nasza scena była niezła, jak działały Demise, Immemorial, Mistrust, Dar Semai (no niby jest Enter Chaos, ale zawieszeni w próżni) - można było tych kapel nie lubić, ale nikt nie mógł zaprzeczyć, że prezentowały wysoki poziom.
Natomiast teraz zarówno muzycznie jak i poziomowo elbląskie kapele są gówniane jak ja pierdolę. Poza AWS, no i Melayną, która też już nie istnieje, kurwa mać.

Offline

 

#12 2006-09-02 14:52:25

pablosza

Member

1307048
Zarejestrowany: 2006-05-17
Posty: 162
Punktów :   

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

sven tys metaluch stary, troche racji masz.. juz nie jest tak brutalnie dobrze jak kiedys, melodyjny death metal stracil korone dominacji hehe. generalnie scena syf, wole zespoły z finlandii tudziez melajne niz wszystkich mlodych razem wzietych.. ale poczekajmy, cos sie moze wykluje,  byle nie kaczki.. (ha - ha... pizd) ;) sven wez sie lepiej w garsc i zacznij naprawiac poziom sceny! czy juz nie masz powera ku temu ? :)

aa i jeszcze mozna pomarudzic, ze hiphop w egu to aktualnie nizina.. "polskie cipki, polskie cipki.." taaa ;)

Ostatnio edytowany przez pablosza (2006-09-02 14:56:35)

Offline

 

#13 2006-09-03 15:43:48

Bathory

Member

Zarejestrowany: 2006-06-11
Posty: 103
Punktów :   

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

No cóz mądrość moich poprzedników zmusza mnie do tego by się z nimi zgodzić:P
Scena nasza praktycznie nie istnieje. Pare kapel które nie wychodzą z sali prób (ale przynajmniej podobno istnieją) kilka takich które nie wychodzą z sali prób ( i może wcale ich nie ma:P) do tego 2 czy 3 które czasem się wychylą ale w sumie lepiej dla wszystkich by było gdyby sie nie wychylały (oszczędze wymieniania nazw), nie świadczy o naszej "scenie" najlepiej. Do tego jest wspomniany AWS który naprawdę porządnie łoi po dupie ( i nie mówie tego z tych samych powodów dla których Sven tego nie mówił:P) i Trauma która już chyba nigdy tu nie zagra (tylko ja kurwa nie kumam dlaczego?????). No i na tym scena sie kończy. Potęga do chuja hehe i nie sądze drogi Pabloszu żeby oprócz kolejnych kaczek mogło się tu coś wykluc bo jakoś nie widze z czego. Owszem może jest jakaś kapela która od pięciu lat napierdala w sali prób i jak w końcu za pięć następnych z niej wyjdzie to pourywa nam wszystkim jajca ale tego nikt nie wie. Chuj nie scena!!
Dobrze że chociaż komuś chce sie koncerty organizować (nawet jeśli większośc z nich mnie nie zachwyca pod względem doboru muzycznego - ale przecież nie musi).
Niech żyje scena

Offline

 

#14 2006-09-03 20:27:43

pablosza

Member

1307048
Zarejestrowany: 2006-05-17
Posty: 162
Punktów :   

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

"Owszem może jest jakaś kapela która od pięciu lat napierdala w sali prób i jak w końcu za pięć następnych z niej wyjdzie to pourywa nam wszystkim jajca"

dead cold sun ?! ;p

Offline

 

#15 2006-09-03 23:06:22

regret

Member

Zarejestrowany: 2006-06-04
Posty: 15
Punktów :   

Re: Poziom Elblaskiej sceny - opinie

nom w naszym miasteczku tylko AWS kopie dupy, yeath !  )

Offline

 
Polecamy stony:
Psycholog Elblag

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl