ELBLAG-UNDERGROUND / DTC

forum elbląskiego undergroundu


#16 2011-06-02 16:21:07

Morda z bagien

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 161
Punktów :   
WWW

Re: Druga płyta Immense Decay 30 maja

IronMan napisał:

, spotkałeś się z przypadkiem, żeby Polak jechał na studia do RPA?

A skumaj że mój jeden ziomek po skończeniu studiów wyjechał do Namibii i tam mieszka już ze 3 lata. A to rdzenny Polak był, nie jestem pewny czy katolik, ale skurwiel zabrał całe polskie umiejętności przekazane przez polskiego podatnika bo mu się tam kolory podobają i tamtejsze światło

Offline

 

#17 2011-06-02 20:04:32

IronMan

Member

Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 107
Punktów :   

Re: Druga płyta Immense Decay 30 maja

Jeśli na studiach wykazałby talent, zaciętość i determinację w przeciwieństwie do moich leniwych białoskurych współobywateli z tzw "dobrych domów", którzy czasem wykazywali się głównie wydawaniem pieniędzy rodziców w drogich lokalach, to myślę że bym go polubił.

A dlaczego z góry zakładasz, że biały będzie leniwy? Za każdym razem kiedy z kimś rozmawiam na ten temat to jest porównanie murzyna pracusia do białego lenia i pijaka, no kurwa... wszędzie się trafiają czarne owce, ale tworząc takie porównanie to tak jakbyś mówił, że wszyscy Polacy się opierdalają.

A nawet jeśli po studiach wróciłby do swojej ojczyzny zabierając tą zajebistą wiedzę z kraju naszego Orła i tam przyczynił się do poprawy sytuacji społeczności - bym się nawet cieszył bo jego kraj być może stać było na spłatę odsetek tego długu zaciągniętego w banku naszego białego żydoamerykańskiego współziomka

widzisz, a mnie mało obchodzi jaka jest u nich sytuacja, sami sobie zgotowali taki los. A przecież niby powszechnie wiadomo, że czarni nie są wcale głupsi od białych, więc "rasizm nie ma podstaw". Pewnie, tacy inteligentni, że większość mieszka w szałasach czy innych beczkach (same Diogenesy!), albo miastach pobudowanych przez białych (dobra, są może ze 2 wyjątki, ale co to jest na skalę całego kontynentu?). Więc strzela mnie ich sytuacja i uważam, że nikt się im tam nie powinien wpierdalać, my nie mielibyśmy ich inwazji, oni święty spokój i nikt by się nad nimi nie znęcał.

Taki murzyn być może wykazałby się w programowaniu bębnów do waszej muzy lub napierdalaniem jak Mike Smith z Suffocation

Ale co to za argument jest?

Mnie tez martwi, ale teraz chyba lepiej jest skupić uwagę na śledzeniu poczynań korporacji, MFW, Wall Street, Banku Światowego, środowisk lobbingowych branży zbrojeniowo-naftowej.......

widzisz, sprawy te wbrew pozorom się nakładają. Cały ten "rasizm i homofobię" wymyśliła sobie lewica, żeby odwrócić uwagę społeczeństwa od istotnych kwestii i przede wszystkim zniszczyć tożsamość narodów, pozbawić je kultur i tradycji, wtedy już nie będzie o co walczyć. Robią papkę z mózgu społeczeństwu, które bawi się w jakieś kampanie na rzecz tolerancji, a oni się z frajerów śmieją i robią swoje.

Może byłbyś bardziej przystojny gdyby twoja twarz miała jakieś komponenty afrykańskiego przodka - kto wie

nie wiem jak ty, ale ja tam się cieszę z tego jaki jestem

A ten czarnoskóry lekarz, którego pobili jest spoko - mama mi mówiła, że kiedyś jak byłem mały to mielismy u niego wizytę i go niechcący obsikałem, ale zachował się w pełni profesjonalnie

A czy ja mówię, że nie spoko? Jesteśmy w o tyle komfortowej sytuacji, że nas ani czarni ani arabusy nie zalewają, więc na takie pojedyncze przypadki można przymknąć oko. Poza tym jest niemożliwe stworzenie społeczeństwa całkowicie czystego rasowo i zdaję sobię z tego sprawę, więc mnie strzela 3ch czy 5ciu murzynów na Elbląg. Chodzi jednak o to, żeby nie wpuszczać następnych, bo są nam zwyczajnie zbędni.

Tak na marginesie - ciekawi mnie jaki koszt ponosi państwo w ujęciu rocznym na utrzymanie wszystkich studentów-obcokrajowców a ile kosztują "pokojowe" misje w Iraku/Afganistanie? Ktoś mógłby przytoczyć konkretne liczby?

Jeśli to była jakaś aluzja do mnie i myślisz, że jestem proamerykański, to wyprowadzę Cię z błędu Precz z wojnami za ameryke!

A skumaj że mój jeden ziomek po skończeniu studiów wyjechał do Namibii i tam mieszka już ze 3 lata. A to rdzenny Polak był, nie jestem pewny czy katolik, ale skurwiel zabrał całe polskie umiejętności przekazane przez polskiego podatnika bo mu się tam kolory podobają i tamtejsze światło

i niech se wyjeżdża, kolejny pojedynczy, nic nie znaczący przypadek. Odprowadzał podatki w Polsce to i w Polsce się edukował, a to, że se gdzieśtam wyjechał to już sprawa jego i problem Nambii, nie nasz

Offline

 

#18 2011-06-03 10:16:39

Morda z bagien

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 161
Punktów :   
WWW

Re: Druga płyta Immense Decay 30 maja

IronMan napisał:

widzisz, a mnie mało obchodzi jaka jest u nich sytuacja, sami sobie zgotowali taki los. A przecież niby powszechnie wiadomo, że czarni nie są wcale głupsi od białych, więc "rasizm nie ma podstaw". Pewnie, tacy inteligentni, że większość mieszka w szałasach czy innych beczkach (same Diogenesy!), albo miastach pobudowanych przez białych (dobra, są może ze 2 wyjątki, ale co to jest na skalę całego kontynentu?). Więc strzela mnie ich sytuacja i uważam, że nikt się im tam nie powinien wpierdalać, my nie mielibyśmy ich inwazji, oni święty spokój i nikt by się nad nimi nie znęcał.

Sami sobie zgotowali ten los bo dali się skolonizować, potem ponownie w wersji "neo", kupują mnóstwo broni i nasiona upraw GMO, zaciągając przy tym kolejne kredyty uzależniając w ten sposób swoje państwa, przy okazji lubią katastrofy typu Bhopal 1984 - więc może raczej powinno się tam "wpierdalać" bo to niezły interes jest, radzę jednak polubić czarnego ziomka i pozwolić by nasz orzełek przytulił czasem afrykańskiego studencika wytwarzając w ten sposób korzystny PR dobrodusznego państwa:)

Posłuchaj wczesnego ALTAR - dobry trasz

Offline

 

#19 2011-06-04 11:07:57

muzYk

Member

Zarejestrowany: 2006-05-18
Posty: 312
Punktów :   
WWW

Re: Druga płyta Immense Decay 30 maja

Darek! Znasz przysłowie o tym z kim sie nie dyskutuje bo sprowadzi cie do swojego poziomu i wygra bo ma wieksze doświadczenie?
Co do muzyki to już wysoce klasowy produkt. Gratulacje!

Ostatnio edytowany przez muzYk (2011-06-04 11:31:33)


Rock Hard, Ride Free

Offline

 

#20 2011-06-05 21:35:44

IronMan

Member

Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 107
Punktów :   

Re: Druga płyta Immense Decay 30 maja

Darek! Znasz przysłowie o tym z kim sie nie dyskutuje bo sprowadzi cie do swojego poziomu i wygra bo ma wieksze doświadczenie?

po huj takie nędzne prowokacje? Nie rzucam nic nie znaczącymi ogólnikami tylko prowadzę normalną merytoryczną dysputę, a to, że moje poglądy różnią się od twoich nie upoważnia Cię do obrażania mnie. Zachowujesz jak typowy lewacki krzykacz, jak braknie argumentów to się zaczyna rzucanie na lewo i prawo głupkami, faszystami, nazistami, ultrakatolikonacjonalistami i huj wie co tam jeszcze siedzi w tych czerwonych łbach.Ja ze swojej strony kończę dyskusję na ten temat na forum, jak się nadarzy kiedy okazja, to się pogada na żywo.

A co do tematu, to dzięki za pozytywną opinię, zapraszam do zakupu albumu

pozdr

Ostatnio edytowany przez IronMan (2011-06-05 21:37:59)

Offline

 

#21 2011-06-05 23:40:15

gregor

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 679
Punktów :   

Re: Druga płyta Immense Decay 30 maja

IronMan napisał:

po huj takie nędzne prowokacje?

a to co napisałeś w cytacie poniżej jest niby czymś lepszym niż nędzną prowokacją?

IronMan napisał:

Zachowujesz jak typowy lewacki krzykacz, jak braknie argumentów to się zaczyna rzucanie na lewo i prawo głupkami, faszystami, nazistami, ultrakatolikonacjonalistami i huj wie co tam jeszcze siedzi w tych czerwonych łbach.

Offline

 

#22 2011-06-05 23:45:23

IronMan

Member

Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 107
Punktów :   

Re: Druga płyta Immense Decay 30 maja

to jest stwierdzenie faktu.

Offline

 

#23 2011-06-06 17:34:43

Bathory

Member

Zarejestrowany: 2006-06-11
Posty: 103
Punktów :   

Re: Druga płyta Immense Decay 30 maja

weźcie sobie do serca wybitnie mądrą sentencję pewnego pisarza

"poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać..."

Offline

 

#24 2011-06-06 20:15:11

muzYk

Member

Zarejestrowany: 2006-05-18
Posty: 312
Punktów :   
WWW

Re: Druga płyta Immense Decay 30 maja

Wyszło, że tomek ma najdłuższego... o!


Rock Hard, Ride Free

Offline

 

#25 2011-06-06 21:10:57

Morda z bagien

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 161
Punktów :   
WWW

Re: Druga płyta Immense Decay 30 maja

Bo Tomek ma afrykańskich przodków

Offline

 

#26 2011-06-06 22:28:33

Bathory

Member

Zarejestrowany: 2006-06-11
Posty: 103
Punktów :   

Re: Druga płyta Immense Decay 30 maja

i się tego nie wstydze

Offline

 

#27 2011-06-06 22:52:34

muzYk

Member

Zarejestrowany: 2006-05-18
Posty: 312
Punktów :   
WWW

Re: Druga płyta Immense Decay 30 maja

No bo nie ma czego:)


Rock Hard, Ride Free

Offline

 
Polecamy stony:
Psycholog Elblag

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl