ELBLAG-UNDERGROUND / DTC

forum elbląskiego undergroundu


#1 2011-05-26 12:55:30

IronMan

Member

Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 107
Punktów :   

Druga płyta Immense Decay 30 maja

Mamy przyjemność poinformować, że 30 maja nakładem Killing Force Records ukaże się nasz drugi album, zatytułowany "From Ashes till Remains". Równolegle, za pośrednictwem tej samej wytwórni, światło dzienne ujrzy drugi krążek zaprzyjaźnionego z nami zespołu Psychopath pt."Avaritia". Cena każdej z płyt będzie wynosić 15zł + koszty przesyłki. Chętnych prosimy o kontakt z nami, bądź wytwórnią (killingforcerecords@gmail.com).

www.myspace.com/immensedecay
www.myspace.com/psychopathmetal

http://img580.imageshack.us/img580/8338/idfatrv2.png
http://imageshack.us/m/713/8313/pav2.png

Offline

 

#2 2011-05-27 10:08:21

Morda z bagien

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 161
Punktów :   
WWW

Re: Druga płyta Immense Decay 30 maja

A można jakoś na terenie Elbląga odebrać żeby poczty nie przeciążać?

Offline

 

#3 2011-05-27 16:01:43

IronMan

Member

Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 107
Punktów :   

Re: Druga płyta Immense Decay 30 maja

można można, pisz na immensedecay@Op.pl, to się ustawi jakoś konkretnie.

Offline

 

#4 2011-06-01 12:44:36

Morda z bagien

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 161
Punktów :   
WWW

Re: Druga płyta Immense Decay 30 maja

Nie myśleliście żeby po polsku wokale były?

No i żeby było jasne: o ile rozkminy nacjonalistyczne są czasem przydatne to rasizmu jednak chyba nigdy nie pojmę

Offline

 

#5 2011-06-01 21:41:32

IronMan

Member

Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 107
Punktów :   

Re: Druga płyta Immense Decay 30 maja

nie jestesmy rasistami ze swojej strony powiem tyle, ze jestem zwolennikiem rasowego separatyzmu, patrząc na dzisiejsze stany czy francję, chyba nie muszę robić żadnych na ten temat specjalnych wywodów. Tak samo jak wszystkich żydów nie wrzucam do wora "złodzieje i oszczercy", bo i wśród nich są i byli porządni ludzie, jednak gnój, który robią w okół naszego narodu, do tego na naszym terenie, takie organizacje jak chociażby żydowski instytut historyczny, nie napawa mnie jakoś do nich optymizmem. Jeśli zaś chodzi o nasze teksty to są radykalne i dosłowne, bo się idealnie komponują z agresywną muzyką. Mają być kopem w twarz, wyrazem buntu i wkurwienia na otaczającą nas rzeczywistość no i wreszcie prowokacją dla baranów trudniących się znajdywaniem faszyzmu w puszkach po piwie. Nasze poglądy i teksty są naszą sprawą i wielce szkoda mi ograniczenia ludzi dyskredytujących naszą twórczość ze względu na nie. Ja i wielu moich znajomych o "ultraprawicowych" (kocham kurwa to pojęcie) poglądach jakoś nie mamy oporów przed słuchaniem Kreatora, Nuclear Assault czy Sacred Reich, więc czemu "ludzie tolerancji" mają obiekcje przed słuchaniem np. nas? Bo to sa pierdolone komuchy, nie zgadzasz się z szerzonymi przez nich bzdurami, to jesteś naziol i najlepiej to na pohybel. Ja w każdym bądź razie nie zamierzam ulec niczyjej presji

A jak w ogóle Ci się mordo z bagien widzi zawartość muzyczna tejże płytki?

Ostatnio edytowany przez IronMan (2011-06-01 21:43:25)

Offline

 

#6 2011-06-01 23:33:30

gregor

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 679
Punktów :   

Re: Druga płyta Immense Decay 30 maja

separatyzm rasowy? a w Polsce kogo byś separował hehe? może widzisz jakiś zatrważający problem? francja i usa same są winne swoim problemom, i to właśnie także dzięki takiemu myśleniu jak Twoje. francja chciała mieć kolonie, ma więc też emigrantów z tamtych terenów. biedni czarni w USA? są w wielu stanach problemem, ale są oni potomkami ludzi siłą przesiedlonych z Afryki, którzy z pewnością nie cieszyli się tym faktem. co więcej byli oni ostro jebani nawet po zniesieniu niewolnictwa. myślę, że w USA żyje dużo ludzi którzy pamiętają osobne krany do picia wody dla kolorowych czy kina tylko dla białych? za takim separatyzmem jesteś? zwróć uwagę że w stanach nie ma problemów np z azjatami, którzy w większości przybyli sami do USA. bzdury wypisujesz, bo za dużo chujowej literatury przyswoiłeś . jak dobrze uważałeś w liceum na lekcjach historii, to zapewne pamiętasz że Polska była największa i najpotężniejsza w czasach największych swobód i tolerancji religijnej.

temat jest o płycie. nie słuchałem, ale na koncertach było ok.

Offline

 

#7 2011-06-01 23:56:39

IronMan

Member

Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 107
Punktów :   

Re: Druga płyta Immense Decay 30 maja

A myślisz, że ja uważam, iż kolonie w afryce i robienie z czarnych niewolników było dobrym posunięciem? To o czym ty mówisz to nie separatyzm tylko apartheid, mylisz dwa zupełnie różne pojęcia, więc nie będę się rozpisywał na temat tego, nazwijmy to, zarzutu. Co do literatury to nie wiem o jakiej mówisz, bo zapewne zdziwisz się, ale nie zaczytywałem się w hitlera i nie traktuję tekstów honoru i konkwisty jako dogmatów życiowych. Moje poglądy są wypadkową obiektywizmu, porównywania faktów i subiektywnych opinii z obu "stron mocy" i przede wszystkim - samodzielnego myślenia. I nie jestem za tym, aby Polska była, jak to napisałeś, "jak największa i najpotężniejsza", tylko, żeby była Polską. A co do zatrważających problemów, to owszem, widzę sporo takich jak chociażby islamizacja europy, ale nie widzę sensu się na ten temat spierać przez internet.

temat jest o płycie. nie słuchałem, ale na koncertach było ok.

na koncertach, które graliśmy w przeciągu ostatnich 2 lat w Elblągu, to były może ze 2 utwory z tej płyty Jak będziesz się chciał zapoznać, to zapraszam do wsparcia nas przez zakup, zbieramy na wyposażenie militarne na pucz

Ostatnio edytowany przez IronMan (2011-06-01 23:57:10)

Offline

 

#8 2011-06-02 00:47:17

gregor

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 679
Punktów :   

Re: Druga płyta Immense Decay 30 maja

nie mylę pojęć. zastanawia mnie że nie jesteś rasistą, jednocześnie będąc za separatyzmem rasowym. bo dla mnie to to samo. chyba że mówiłeś o reszcie chłopaków z zespołu. nie dziwi mnie że nie czytałeś Hitlera, bo wiadomo że to bzdury. wiem za to co otagowałeś na last.fm, dobrze że masz do tego dystans, ja ze swojej strony dodam tylko że większości chłopakom z tych zespołów Szczerze życzę szybkich bryk .

Offline

 

#9 2011-06-02 12:02:32

IronMan

Member

Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 107
Punktów :   

Re: Druga płyta Immense Decay 30 maja

To najwyraźniej inaczej rozumiemy pojęcie rasizmu. Dla mnie jest to odgórne traktowanie jednych ras jako gorszych od drugich, za to bo "coś tam". Ja nie uważam czarnych ani żółtych za gorszych od siebie, tylko jako konserwatysta jestem obrońcą naszej tożsamości, z którą idea państwa multikulturalnego jest sprzeczna. I z pobudek ideologicznych i czysto społecznych, mało to było przypadków chociażby w wymienionej przeze mnie Francji, że gdy pracodawca miał do wyboru czarnego i białego o tych samych kwalifikacjach i gdy wybrał białego, to z miejsca go zwyzywano od rasistów? Albo reportaż na TVNie o tym, jak to w Elblągu bestialsko pobili czarnego lekarza, a jak mojemu znajomkowi rozjebało nos dwóch ćpunów, to nie było o tym ani zajebanego artykułu. Państwo multikulturalne to jest państwo podzielone i żadne pierdolenie o równości i tolerancji tego nie zmieni. Turki u Niemca, czarni i arabusy u Francuza, wszystko razem w Stanach - taka Polska Ci się widzi? Swoją drogą ciekawe jakbyś zareagował, gdyby np. na państwowej uczelni na którą chciałbyś się dostać, na którą płacisz ze swoich podatków, dostałby się ni stąd ni zowąd jakiś wczasowicz z afryki hehe. O ile rozumiem jeszcze obcokrajowców z państw, pozwolę sobie użyć takiego "rasistowskiego" określenia, białych, bo i przecież Polacy wyjeżdzają na studia do Anglii, Hiszpanii, Niemców itp., to nigdy nie zrozumiem wpuszczania tutaj murzynów, którzy absolutnie nic nie mają nam do zaoferowania (chyba, że banany wielkości kota i różne ciekawe choroby, ale dla mnie to raczej słaba opcja). Nie wiem jak ty, ale mnie martwi przede wszystkim przyszłość moja i moich potomków, a jeśli ktoś przedkłada interes obcych nad swój, to jest zwyczajnym naiwniakiem. Ciekawe kiedy katolicy zaczną walczyć o prawa dla islamistów A jak już przy rasiźmie i uprzedzeniach jesteśmy, to nie wiem czy miałeś kiedyś w ręku talmud, ale polecam się zapoznać, albo zawartość merytoryczna piosenek czarnych raperów obracająca się w większości przypadków w okół "zajebałbym białasa za nic". To jak to jest, rasizm, ale tylko w jedną stronę? Przejrzyjcie ludzie na oczy.

A na lastfm co "nie tak" otagowałem, intolerance?

Ostatnio edytowany przez IronMan (2011-06-02 12:03:28)

Offline

 

#10 2011-06-02 12:11:57

Morda z bagien

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 161
Punktów :   
WWW

Re: Druga płyta Immense Decay 30 maja

Wokal dobry, szczególnie siedzą mi rozwiązania refrenowe w 2 i 5 kawałku, rif czasem dobry, czasem zmuła (ogólnie kawałki 7 i 9 zamulają i nawet chyba lepiej jakby ich nie było), solówek jest za dużo, ale niektóre są spoko, brzmienie gitar wolałbym cięższe i bardziej brudne, no i bębny: jesli całościowy styl jest raczej retro to bębny tez powinny być bardziej żywe, pochodzące od człowieka, z całymi jego nawet potknięciami i bez zbędnych kombinacji na zwolnieniach (np pod refrenem w 2), ale za to z motorycznym pierdolnięciem jak w moszing hardkorze! Ogólnie całość jest chyba zbyt sterylna (no ale może jeśli by tak nie było to padły by zarzuty o brak profesjonalizmu technicznego itd itd), muza jakby bardziej robiona racjonalną częścią mózgu, dalsze brnięcie w tym kierunku nieuchronnie musi prowadzić do akceptacji eugenicznych ambicji wodzów III Rzeszy - więc zalecałbym raczej wakacje we Francji czy chociaż w Berlinie i jakiś melanż z żeńskimi ludźmi ciemnej rasy skóry - to naprawdę piękne, ciekawe stworzenia i warto docenić tą bioróżnorodność istnień na naszym statku kosmicznym zwanym Ziemią - o tym napiszcie tekst na kolejnej płycie!

I jeszcze dodam, że nigdy w życiu nie udało mi się przebrnąć do końca jakiejkolwiek płyty Destruction, z waszą płytą nie miałem tego problemu - czyli chyba nie jest aż tak źle hehe

Offline

 

#11 2011-06-02 12:28:55

IronMan

Member

Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 107
Punktów :   

Re: Druga płyta Immense Decay 30 maja

Następna płyta będzie agresywniejsza i bardziej brudna, już mamy parę na nią numerów, jak pójdzie dobrze, to na koniec przyszłego roku wyjdzie Co zaś do Destruction - Polecam kurwa rękami i nogami "The Antichrist", jedna z najlepszych płyt thrash metalowych jakie słyszałem w ogóle. W ogóle w latach 99-2001 niemiecka scena wypuściła swoje najlepsze albumy, Sodom "Code Red" i "M-16", Destruction "All Hell Breaks Loose" i wspomnianego wyżej "Antichrista" (oldskulowcy by mnie zajebali, przecie najlepsze destruction to released from agony i każdy traszer w białych adidasach i dżinsowej katanie z naszywkami o tym wie!), Kreator "Violent Revolution", żyć nie umierać hehe.

Offline

 

#12 2011-06-02 12:31:37

gregor

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 679
Punktów :   

Re: Druga płyta Immense Decay 30 maja

Iron Menie jesteś rasistą pierwszej wody, przyznałbyś się do tego, a nie brniesz w zaparte. Masz za złe studentom że chcą się wyrwać z Afryki? Mówisz że nie mają nic do zaoferowania? Jak dobrze zauważyłeś pobity murzyn jest lekarzem. Sorry, ale jeśli zdał te wszystkie egzaminy to z pewnością nie przyjechał na wakacje. A teraz pytania, mogą być retoryczne: co gdybym ja chciał pojechać na studia do Afryki? Co jeśli biały afrykaner chciałby studiować w Polsce (też byś jebał taką opcje?)? Wiadomo że rasizm może też być czarny, ale co z tego?

Ostatnio edytowany przez gregor (2011-06-02 12:34:21)

Offline

 

#13 2011-06-02 12:58:42

IronMan

Member

Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 107
Punktów :   

Re: Druga płyta Immense Decay 30 maja

Masz za złe studentom że chcą się wyrwać z Afryki? Mówisz że nie mają nic do zaoferowania?

Tak mam im za złe, bo nie chce, aby za moje pieniądze się uczył taki obcokrajowiec. Mówiąc, że nie mają nic do zaoferowania miałem na myśli państwa afrykańskie, spotkałeś się z przypadkiem, żeby Polak jechał na studia do RPA? A na miejscu tego czarnego lekarza równie dobrze mógłby być jakiś nasz rodak, który z pewnością miałby nie mniej do zaoferowania.

co gdybym ja chciał pojechać na studia do Afryki? Co jeśli biały afrykaner chciałby studiować w Polsce (też byś jebał taką opcje?)?

pytanie nie retoryczne, tylko głupie Po pierwsze to szczerze wątpię w twoją chęć odbycia takiej ekspedycji, po drugie nawet jakbyś pojechał, to byłby to nic nie znaczący pojedynczy przypadek. A afrykanerzy to zupełnie inna sprawa, są potomkami europejczyków więc jak najbardziej przysługuje im prawo powrotu na ziemie przodków.

Wiadomo że rasizm może też być czarny, ale co z tego?

a no to, że jakoś nie widzę na codzień zwalczania tego typu przypadków, choć sprzedawanie pozycji takich "artystów" w empikach i puszczanie tego w radiu jest splunięciem nam w twarz. Czemu nie walczono o prawa człowieka gdy czarni jak dzikusy mordowali afrykanerów w niegdysiejszej Rodezji? Czemu broni się żydów, pomimo iż ich religia nakazuje im traktować innowierców jak bydło? W czym niby ja jestem "gorszy" od takich ludzi, skoro mnie się tępi a ich akceptuje?

Iron Menie jesteś rasistą pierwszej wody, przyznałbyś się do tego, a nie brniesz w zaparte.

rasistami to są ludzie z powyższych przypadków. Nie przypominam sobie, abym w jakimkolwiek tekście czy wypowiedzi nazwał inne rasy bydłem, czy posługiwał się poematami pokroju "zajebałbym czarnucha za nic", parafrazując pewnego czarnego "artystę". Jeśli Ci to robi, to mogę ubrać nawet moje poglądy w piękne słowa "Niech każdy żyje tam skąd pochodzi jego ród, aby zachować piękno tego świata", lepiej? Kłócić się ni mniej ni więcej nie zamierzam, uważaj sobie co chcesz, ty wiesz swoje ja wiem swoje i nie mam zamiaru Cię do niczego przekonywać. Jeśli jednak uważasz mnie za rasistę, to śmiem twierdzić, iż masz klapki na oczach.

Pozdr

Ostatnio edytowany przez IronMan (2011-06-02 13:00:12)

Offline

 

#14 2011-06-02 14:26:04

Morda z bagien

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 161
Punktów :   
WWW

Re: Druga płyta Immense Decay 30 maja

IronMan napisał:

Swoją drogą ciekawe jakbyś zareagował, gdyby np. na państwowej uczelni na którą chciałbyś się dostać, na którą płacisz ze swoich podatków, dostałby się ni stąd ni zowąd jakiś wczasowicz z afryki hehe.

Jeśli na studiach wykazałby talent, zaciętość i determinację w przeciwieństwie do moich leniwych białoskurych współobywateli z tzw "dobrych domów", którzy czasem wykazywali się głównie wydawaniem pieniędzy rodziców w drogich lokalach, to myślę że bym go polubił.
A nawet jeśli po studiach wróciłby do swojej ojczyzny zabierając tą zajebistą wiedzę z kraju naszego Orła i tam przyczynił się do poprawy sytuacji społeczności - bym się nawet cieszył bo jego kraj być może stać było na spłatę odsetek tego długu zaciągniętego w banku naszego białego żydoamerykańskiego współziomka

IronMan napisał:

nigdy nie zrozumiem wpuszczania tutaj murzynów, którzy absolutnie nic nie mają nam do zaoferowania

Taki murzyn być może wykazałby się w programowaniu bębnów do waszej muzy lub napierdalaniem jak Mike Smith z Suffocation


IronMan napisał:

mnie martwi przede wszystkim przyszłość moja i moich potomków

Mnie tez martwi, ale teraz chyba lepiej jest skupić uwagę na śledzeniu poczynań korporacji, MFW, Wall Street, Banku Światowego, środowisk lobbingowych branży zbrojeniowo-naftowej.......

Ostatnio edytowany przez Morda z bagien (2011-06-02 14:43:47)

Offline

 

#15 2011-06-02 14:30:28

Morda z bagien

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 161
Punktów :   
WWW

Re: Druga płyta Immense Decay 30 maja

"Niech każdy żyje tam skąd pochodzi jego ród, aby zachować piękno tego świata"

Może byłbyś bardziej przystojny gdyby twoja twarz miała jakieś komponenty afrykańskiego przodka - kto wie


A ten czarnoskóry lekarz, którego pobili jest spoko - mama mi mówiła, że kiedyś jak byłem mały to mielismy u niego wizytę i go niechcący obsikałem, ale zachował się w pełni profesjonalnie

Tak na marginesie - ciekawi mnie jaki koszt ponosi państwo w ujęciu rocznym na utrzymanie wszystkich studentów-obcokrajowców a ile kosztują "pokojowe" misje w Iraku/Afganistanie? Ktoś mógłby przytoczyć konkretne liczby?

Ostatnio edytowany przez Morda z bagien (2011-06-02 16:11:25)

Offline

 
Polecamy stony:
Psycholog Elblag

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl