ELBLAG-UNDERGROUND / DTC

forum elbląskiego undergroundu


#1 2010-04-02 18:01:10

IronMan

Member

Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 107
Punktów :   

Immense Decay - KillZone

Siemka, jeśli ktoś by chciał się zaopatrzyć w nasz debiutacki album, to może to zrobić za symboliczne 10 zł Wydane ładnie w pudełku standard, na "okładkowym" papierze i płytka pokryta lakierem UV. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to zgłaszać się do mnie czy Sajgona, albo pisać na immensedecay@op.pl/pw na www.myspace.com/immensedecay

Pozdro

PS Nie słuchajcie Muzycznego Elbląga jeśli chodzi o jakość, bo on ma jedną z pierwszych (chujowych) kopii, z "wydania pierwszego", które było naprawdę fatalnie zrobione, do tego za grubą kasę jak na takie coś (w tym miejscu pozdro dla reproskanu)

Offline

 

#2 2010-04-07 21:49:17

gregor

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 679
Punktów :   

Re: Immense Decay - KillZone

chętnie kupię by posłuchać z moim rabinem, jedząc mace z krwią niemowląt.








ale wredny ze mnie gość.
ps. a reproskan co wam robił?

Offline

 

#3 2010-04-07 22:05:54

IronMan

Member

Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 107
Punktów :   

Re: Immense Decay - KillZone

wydrukowali na gównianym papierze w gównianej jakości okładki (3 złote wyszło za jeden egzemplarz) i wziął 5zł od sztuki za nadruk na płycie, nie pokrywając jej lakierem UV Pojechaliśmy do drukarni z malborka i tam dostaliśmy profechę za niską cenę, a płytki zamówiliśy z neta, dla porównania - 150 złotych za 100 sztuk z wliczoną przesyłką, oczywiście polakierowane. Poza tym jeszcze lepszy numer, za pierwszym razem jak poszedłem do reproskanu zrobić 2 egzemplarze okładek, koleś wszystko pięknie wyciął, następnym razem przyszedł sajgon dorobić 10 egzemplarzy, koleś zostawił po milimetrze białego papieru po bokach i powiedział mu, że się nie da inaczej Tak więc, nie polecam firmy do współpracy - drogo i megachujowo.

Offline

 
Polecamy stony:
Psycholog Elblag

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSerwis komputerowy piastów maltańczyk szczeniak cena winietki ślubne noclegi Świnoujście barbet szczeniaki