ELBLAG-UNDERGROUND / DTC

forum elbląskiego undergroundu


#16 2006-06-13 00:07:04

regret

Member

Zarejestrowany: 2006-06-04
Posty: 15
Punktów :   

Re: BANGOR STRONKA WWW PROSZE O OPINIE :] POZDRO

moze i racja ,ale sven ma konkretnie cos do mojej kapeli ,zawsze ma jakies negatywne spostrzezenia ...


Yoś : nie oczekuje "ohow i ahow", zauwazylas ze tylko do svenowskiego sie 'spielem"? ,inne uwagi czytam i przyjmuje z pokora...

Offline

 

#17 2006-06-13 01:53:18

pablosza

Member

1307048
Zarejestrowany: 2006-05-17
Posty: 162
Punktów :   

Re: BANGOR STRONKA WWW PROSZE O OPINIE :] POZDRO

w sumie jedni grają na gównie, się tego wstydzą i chowają po kątach, inni polerują swoje markowe modele i chcą, byś o tym koniecznie wiedział. co kto lubi nie?

wydaje mi się że chłopakom dystansu trochę zabrakło z tym działem sprzetowym. przy młodych super wymiataczach jakoś źle mi się kojarzą takie kwiatki.. no nic, taki z nich Bandzior hehe

pokój

Ostatnio edytowany przez pablosza (2006-06-13 01:55:01)

Offline

 

#18 2006-06-13 11:36:20

Yoś

Member

Zarejestrowany: 2006-05-26
Posty: 84
Punktów :   

Re: BANGOR STRONKA WWW PROSZE O OPINIE :] POZDRO

moze i racja ,ale sven ma konkretnie cos do mojej kapeli ,zawsze ma jakies negatywne spostrzezenia ...

no i ma zupełne prawo je miec o ile w ogole ma, bo ja nie zauwazyłam, żeby jakos po was jechał specjalnie. nie ma sie czym denerwowac

a no i ja tez uwzam ten dzial ze sprzetem za nieco nie trafiony, ale to wasza decyzja co macie na swojej stronie

Offline

 

#19 2006-06-13 13:00:01

Svenovsky

Member

Zarejestrowany: 2006-05-17
Posty: 146
Punktów :   

Re: BANGOR STRONKA WWW PROSZE O OPINIE :] POZDRO

Napisałem trochę w afekcie wywołanym przez szkołę, więc postanowiłem usunąć dwa posty i napisać jeszcze raz, tym razem na spokojnie.

"sven ma konkretnie cos do mojej kapeli ,zawsze ma jakies negatywne spostrzezenia"

Po czym wnioskujesz, że mam coś do Twojej kapeli ? Jakie "zawsze" ? O co Ci chodzi ?

"nie oczekuje "ohow i ahow", zauwazylas ze tylko do svenowskiego sie 'spielem"?"

Bo tylko moja opinia była negatywna (ale nie obraźliwa), czyli chyba jednak tych ochów i achów oczekujesz...

"inne uwagi czytam i przyjmuje z pokora..."

Faktycznie, jest co przyjmować - parę wzmianek o wolnym ładowaniu się strony i jedna, że "stronka bardzo piątka".

"Svenovsky uwazaj na slowa ktore do mnie kierujesz chlopczyku"
Bo ? Pobijesz mnie za to, że raczyłem napisać coś, co nie było zachwytem nad Twoim zespołem ? Poza tym nie jestem dla Ciebie żadnym "chłopczykiem". I daruj sobie ten ton - na żywo i tak byś nie rozmawiał ze mną w ten sposób, więc nie cwaniakuj tak po sieci, bo tylko robisz z siebie pośmiewisko.

Co ogólnie uważam o Twoim zespole :
1) Nie kumam Waszej nazwy i nie podoba mi się ona. Spójrzmy prawdzie w oczy - nie musi mi się podobać.
2) Słucham bardzo mało heavy metalu, więc nie wypowiem się na temat muzyki. Mogę tylko nadmienić, że słyszałem Was raz i mieliście parę fajnych riffów i nieźli z Was instrumentaliści (no, garowy troszkę odstaje, ale zapewne się wyrobi z czasem).
3) Osobiście nie mam do Was nic z jednego istotnego względu - nie znam Was. Poza Dawidem, ale to i tak tyle co "na cześć".
4) Odnośnie Ciebie - dałeś tu na forum do zrozumienia, nie tylko mi, ale także i każdemu, kto tu wchodzi i ma olej w głowie, że jesteś człowiekiem o wysokim współczynniku megalomanii i braku dystansu do siebie. Życzę Ci więcej rozsądku i umiejętności przyjmowania krytyki.
Tyle, więcej do dodania nie mam.

Offline

 

#20 2006-06-13 18:59:34

regret

Member

Zarejestrowany: 2006-06-04
Posty: 15
Punktów :   

Re: BANGOR STRONKA WWW PROSZE O OPINIE :] POZDRO

Yoś"ale to wasza decyzja co macie na swojej stronie " dziekuje ze to akceptujesz:)) poprotu byl to nasz pomysla na jakis dzial,nam on nie przeszkadza ,Wam sie nie podoba - trudno ,bedziemy zyc dalej...

jak juz pisalem krytyke przyjmuje... nie mam zamiaru sie tu rozpisywac na tym dziale forum ,wsumie nie po to jest ...a skoro uwazasz ze na zywca nie wygarne ci tak samo to sie grubo mylisz,jezeli masz jakie kolwiek watpliwosci co do tego??!!... zapraszam do sklepu muzycznego na ul.Brzozowej 20 gdzie pracuje w godzinach od 10 do 18 .

Offline

 

#21 2006-06-13 19:43:21

Svenovsky

Member

Zarejestrowany: 2006-05-17
Posty: 146
Punktów :   

Re: BANGOR STRONKA WWW PROSZE O OPINIE :] POZDRO

Sęk w tym, że sam fakt, że Ty chcesz mi cokolwiek wygarnąć, zakrawa na kpinę.
Pienisz się nie wiem o co - pogódź się z tym, że nie wszyscy będą się zachwycać nad wszystkim, co robicie. Ja i tak nie napisałem nic obraźliwego, a wierz mi, że zdarzyło mi się słyszeć BARDZO negatywne opinie na temat Bangor.
Ty zaś unosisz się pięć centymetrów nad ziemią, bo grupka kolesi obrechtała fakt, że nie wiadomo po co napisaliście na czym gracie, z czego jeden z nich (czyli ja) napisał o tym na forum.
Jak zapewne zdążyłeś zauważyć - w tytule tematu jest napisane wyraźnie PROSZĘ O OPINIE. Więc proszę bardzo, dodałem opinię. Jeżeli chcesz, żeby Wam pisano tylko miłe rzeczy, to może poproś o zmianę tytyłu na PROSZĘ TYLKO O POZYTYWNE OPINIE. JAK DODASZ NEGATYWNĄ TO CI POJADĘ, lub coś w tym guście.
Napisałeś mi, żebym sam coś zrobił, zamiast "siedzieć na dupie i krytykować". Jak zatem wytłumaczysz fakt, że moje zdanie podzielają ludzie, którzy grają w zespołach ? Poza tym dlaczego uważasz, że nic nie robię ? Może jednak robię, hm ? Nie wszyscy przecież muszą grać w zespole. Natomiast każdy ma prawo do słuchania muzyki i wyrażania swojego zdania na temat wykonawców. To właśnie słuchacze decydują o tym, że dany zespół jest popularny, lubiany czy szanowany. Skoro Ty zapominasz o tym już na etapie zespołu garażowego, który nawet nie ma profesjonalnego demo, to ja nie chcę wiedzieć, jaki Ty byś był, gdybyś grał w zespole, który odniósł sukces.
P.S. Dziękuję za "zaproszenie", tak się jednak składa, że mam ciekawsze rzeczy do roboty, niż chodzenie gdzieś po to, żeby ktoś łaskawie raczył mi nawbijać.
Jeszcze raz powiem - ochłoń człowieku, daj sobie na luz. Będzie można spokojnie zakończyć ten bezsensowny spór.
P.S. 2 Ja też powiedzmy, że "akceptuję" dział ze sprzętem na Waszej stronce. To Wasza strona i Wy decydujecie, co ma być na nim zamieszczone - nigdzie nie napisałem, że powinniście ten dział usunąć. Ale Ty zaakceptuj też fakt, że to się nie musi wszystkim podobać i ktoś może o tym głośno powiedzieć. Nie z taką krytyką się w przyszłości spotkasz Regret, więc lepiej, żebyś w porę nabrał odpowiedniego podejścia do krytyki, zamiast reagować "fochem".
Pozdrawiam Ciebie i resztę zespołu - na dowód tego, że absolutnie nic do Was nie mam i jestem pomimo wszystko pozytywnie nastawiony. :]

Ostatnio edytowany przez Svenovsky (2006-06-13 19:49:13)

Offline

 

#22 2006-06-14 15:56:51

qaward edpell

Member

Zarejestrowany: 2006-05-20
Posty: 21
Punktów :   

Re: BANGOR STRONKA WWW PROSZE O OPINIE :] POZDRO

W sumie rozumiem chłopaków jakbym miał zajebista gitarę to tez bym o niej cos napisał i strzelił sobie z nią fotkę w rożnych perwersyjnych pozach dotykając ja narządem Ogólnie to masturbacja do granic rozsądku;) kurwa wyluzujcie

Offline

 

#23 2006-06-20 20:39:42

najeczka

New member

Zarejestrowany: 2006-06-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: BANGOR STRONKA WWW PROSZE O OPINIE :] POZDRO

Stronka mi się podoba ciekawie zrobiona. Dobra tak jak zespół ;D

Offline

 

#24 2007-03-27 18:36:33

Ells

Member

6188227
Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 62
Punktów :   

Re: BANGOR STRONKA WWW PROSZE O OPINIE :] POZDRO

mi pod opere dziala bez zarzutu

Offline

 
Polecamy stony:
Psycholog Elblag

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl