#1 2015-10-12 11:57:51

g.art - groh

Member

Skąd: Ostróda
Zarejestrowany: 2006-10-04
Posty: 80
Punktów :   
WWW

OstRock Underground Fest 2015

https://ostrockfest.files.wordpress.com/2015/10/plakat15zbiorczy-net.jpg?w=707
Ost-Rock Underground Fest to ostródzkie święto undergroundu które w tym roku odbędzie się w dniach 30/31.10.2015 w sali kameralnej Amfiteatru.
Jest to dziewiąta edycja wydarzenia jednak po raz pierwszy dwudniowa!

Tradycyjnie Ost-Rock Underground Fest to konkurs kapel.
W tym roku spośród ponad 40 zgłoszeń z całego kraju organizatorzy wytypowali 8 zespołów do fazy drugiej konkursu a internauci w wyniku głosowania wybrali 3 ich zdaniem najciekawsze.
W konkursie zobaczymy ARCY MŁYN, HUMAN BAZOOKA oraz KOSMOS.

Pierwszy dzień Ost-Rocka rusza o godzinie 19.00 otwarciem wystawy "Rock w plakacie" kolekcji Kazimierza Wosiek. Na wystawie zaprezentowanych zostanie kilkadziesiąt plakatów gwiazd rocka ale nie tylko będą też inne pamiątki i artefakty – bilety z koncertów, wycinki gazetowe, płyty pocztówkowe z czasów PRL, płyty winylowe, kasety magnetofonowe, płyty CD i DVD. Oddzielna część wystawy poświęcona będzie głównemu bohaterowi OstRocka 2015 – zespołowi Apteka.
Część muzyczna wystartuje o godzinie 20.00 koncertami zespołów konkursowych następnie scenę opanuje laureat Ost-Rocka 2013 SOUNDS LIKE THE END OF THE WORLD a po nim APTEKA który wykona w całości album "MENDA" 20 lat po wydaniu uznany przez krytyków za szczytowe osiągnięcie grupy. To z tego albumu pochodzą min. Menda, Niezależni, Synteza czy Chłopcy i dziewczyny.

Drugi dzień Ost-Rocka to zdecydowanie cięższe brzmienia.
Startujemy o godzinie 20.00 setem ostródzkiej formacji BOHEMA po nich rock'n'corem wymasuje nas olsztyńska MESSA. Kolejną formacją wieczoru będzie MOAFT definiująca swoja twórczość jako alternatywa regresywna muzyka w której dominuje ciężkie brzmienie gitary i siła sekcji rytmicznej wspierana przez sampler tworzący niesamowity klimat. Dziewiątą edycje Ost-Rocka zamknie koncert zespołu INKWIZYCJA! Klasycy gatunku hard core punk - mocne gitarowe riffy w połączeniu z motoryczną sekcją i tekstami Ex Perta sprawiają że ich twórczość jest absolutnie nie do podrobienia!

Bilety jednodniowe do nabycia w dniu imprezy.
Karnety dwudniowe do nabycia w Amfiteatrze oraz on-line szczegóły na www: https://ostrockfest.wordpress.com oraz FB: https://www.facebook.com/OstRockUF


Underground Music Artistic Agency G.@rt - http://www.gart.band.pl

Offline

 
Polecamy stony:
Psycholog Elblag

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
projektowanie zaproszeń ślubnych zaproszenia na pierwszą komunię świętą zaproszenia na ślub ręcznie robione