ELBLAG-UNDERGROUND / DTC

forum elbląskiego undergroundu


#1 2006-05-30 21:47:20

manife

Administrator

3214818
Zarejestrowany: 2006-05-15
Posty: 195
Punktów :   

GALERIA EL

jak czesto zachodzisz do galerii EL, bywasz na koncertach w galerii, uwazasz ze spelnia swoje zadanie w Elblagu ?? temat do rozwiniecia, ja bywam rzadko, na koncertach prawie wcale, ale moze to moj bład. czekam na opinie.

Offline

 

#2 2006-05-31 00:22:10

Yoś

Member

Zarejestrowany: 2006-05-26
Posty: 84
Punktów :   

Re: GALERIA EL

bylam w galerii raz, jak nas ze szkoły wysłali z okazji rocznicy zamachu na world trade center. nie chodze, bo nie mam potrzeby, nie pasjonuje sie sztuka i nie interesuje mnie co w tej galerii pokazuja, takze nie moge stwierdzić, czy galeria spełnia swoje zadania, chyba, że oceniać to po tym, że niczym mnie nie przyciągnęła
o koncertach w galerii też w ogole nic nie wiem

Offline

 

#3 2006-05-31 13:04:54

gregor

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 679
Punktów :   

Re: GALERIA EL

ja bylem na koncercie "miłość" i czegos z rosji, bylo fajnie ze wzgledu na klimat miejsca i barzo dobre naglosnienie, ale tez niezbyt ze wzgledu na sztywna atmosfere i krzesełka. a bilety do galerii sa tanie, jedyne 2 zeta, na koncerty juz drozej, ale chyba w sredniej krajowej.

Offline

 

#4 2006-05-31 14:39:45

qaward edpell

Member

Zarejestrowany: 2006-05-20
Posty: 21
Punktów :   

Re: GALERIA EL

nie no klimacik w galeri jest zajefajny zwlaszca na dekadenckie kapelki, moze zaprosza miguel and the living dead http://www.myspace.com/miguelandthelivingdead hehehe

Offline

 

#5 2006-06-01 18:14:14

Trepanator

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 82
Punktów :   

Re: GALERIA EL

sam tam nie byłem, ale z tego co słyszałem nie jest tam za ciekawie na koncertach. Za duzy pogłos i ogólnie tak hucznie,a chyba nie jest to wskazane dla zespołów typu Raz Dwa Trzy co tam grali bodajże jakis czas temu. Ale co ja gadam, ruszył bym kiedys dupsko i sam ocenił.


gówno

Offline

 

#6 2006-06-02 15:55:30

Cierecha :))

New member

Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 9
Punktów :   

Re: GALERIA EL

W galerii na koncertach jest bardzo fajnie ale i tak jakosc glownie zalezy od tego co gra W kaz badz razie szyby niebezpiecznie drgaja ;P

Offline

 

#7 2006-06-03 23:56:18

Buh_Buh

Member

Zarejestrowany: 2006-06-03
Posty: 10
Punktów :   

Re: GALERIA EL

Byłem raz na koncercie, TSA. koncert wspominam bardzo dobrze, to był mój pierwszy koncert od dawien dawna, scena była mała (stałem tuż przy barierce), otoczenie - stare mury całkiem klimatyczne. Co do pogłosu czy echa, nie przypomina mi się takowe

Offline

 

#8 2006-06-12 13:23:56

Morda z bagien

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 161
Punktów :   
WWW

Re: GALERIA EL

hehe
chodzę czasem do tej galerii, staram się zajść mniej więcej raz na miesiąc (bo mniej wiecej co tyle czasu zmienia się ekspozycja),
miejsce jest dość imponujące i wydaję mi się, że elblążanie go nie doceniają, wjazd dla studentów 2 zeta, a na wernisaż za free no i wino jest też za free (ale zbyt mało aby się najebać no i to wkurwia najbardziej hehe-kto mnie zna ten wie ze tak nie jest)

a co do eksponowanej zawartości: może rzeczywiście jest zbyt konserwatywna, i nie wiem od czego jest to uzależnione, ale w sumie konserwy też mogą być interesujące

pamietam że pierwszy raz tam byłem w 3 klasie podstawówki na wystawie Władysława Hasiora no i być może wtedy nastąpiło to odgięcie psychy w dobrym kierunku

Offline

 
Polecamy stony:
Psycholog Elblag

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprzewóz osób Niemcy www.gabinety-stomatologiczne.info.pl pluginycs soulfu kamery nad morzem